Sery i Wyroby Mięsne Gluten Free

  • Chorwackie sery długodojrzewające, to przede wszystkim wilopokoleniowa tradycja. Znakomita gleba pod wypas zwierząt, brak przemysłu i naturalnie zachowana przyroda na pastwiskach powoduje, że produkty mleczarskie z chorwacji to zupełnie inne doznania smakowe:). Brak konserwantów!
  • Nasze wyroby mięsne to wyselekcjonowane kiełbasy, szynki czy pancety długodojrzewające, nawet do 12 mscy, bez żadnych konserwantów. Sól oraz mięso wieprzowe to jedyne składniki. Zaprzyjaźnione z nami gospodarstwo OPG prowadzi chów ograniczony do 100 zwierząt, ubój rytualny, bez użycia prądu... młode zawsze rosną w towarzystwie samic. Karmienie tylko produktami ekologicznymi OPG. Rejon Istria, brak przemysłu i zanieczyszczenia gruntu.

*Dostępne tylko w sklepach stacjonarnych:

  • ul.Kochanowskiego 13, 40-035 Katowice

Chcesz skosztować Chorwackich produktów z przyjaciółmi lub rodziną, nic prostszego:), umów się na degustację wybranych produktów w jednym z naszych lokali.

Degustacje firmowe oraz imprezy do 20 osób, wraz z chorwacką kuchnią odbywają się w Katowicach, na terenie naszej restauracji, serdecznie zapraszamy.